Skip links

Kurumsal

İntron sağlık

Hakkımızda

İntron Sağlık Ürünleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. Moleküler biyoloji ve genetik alanında uzun süredir sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini siz değerli iş ortaklarımıza aktarmak ve tüm gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçlara doğru cevaplar sunmak için uzman kadrosuyla her zaman yanınızda olmayı görev edinmiştir.

Kurulduğu günden itibaren Satış-Pazarlama ve Aplikasyon konusunda profesyonel uzman kadroya sahip olan şirketimiz; başta genetik ve moleküler biyoloji konuları olmak üzere bu konuda üretim ve hizmet veren tüm kuruluşların laboratuvar kit, cihaz ve donanımlarını, sarf ve yedek parça ihtiyaçlarını, konularında dünya lideri olan firmalardan temin ederek müşterilerine sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve sunduğu profesyonel teknik destek sayesinde kısa sürede sektörde ihtiyaç duyulan malzeme ve hizmetlerin müşterilerine zamanında ulaşması ve teknik destek sunumuyla görev bilincini her geçen gün daha da geliştirmek için çalışmaktadır. Şirketimizin değişmez prensipleri:

Kalite

Kesintisiz hizmet

Zamanında Teslimat

Uygun fiyat